A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Глибочицький заклад дошкільної освіти "Веселка"
Житомирського району Житомирської області

Як хвалити дитину

Як хвалити дитину

Цікава тема – як хвалити дитину! Похвалу дитя має чути від батьків завжди. Головне правило для батьків – це хвалити, а не перехвалити. Адже батькам, важко віднайти ту мужу, аби не перетворитись на служницю для дитини чи навпаки бути скупим на слова похвали. Що потрібно говорити? Як правильно хвалити дітей? Пропонуємо 10 фраз які можуть вам підійти:

                                                   

  1. Ти красива, щаслива, сильна, смілива, дитина! Ці слова потрібно говорити дітям які не задоволені своїм зовнішнім виглядом. За для підвищення їх самооцінки потрібні ці слова.
  2. В тебе все виходить, ми дуже цьому раді! Оцінювання дитини та підтримка від батьків завжди були потрібні дитині. Батьки співпереживають та радіють за свого малюка.
  3. Дякую за допомогу, ти гарно впорався з завданням! Подяка та похвала від татуся чи матусі підвищують самооцінку вашої дитини. Ці слова надихнуть її вдосконалити свої вміння та показати батькам, на що вона спроможна.
  4. Не зупиняйся. Кожного дня в тебе виходить все краще! Ти  на вірному шляху. Ці слова допомагають дитині рухатись далі не зупинятись на досягнутому.
  5. Чудово! Ти сам одягнувся ( намалював, поїв і тд.). Констатуйте факт зробленого і сформуйте позитивний образ. Головне не нахвалюйте окремо «Ой який ти молодець, з’їв одну ложку каші». Не порівнюйте з іншими.
  6. Ти справжня(ій)  жінка (чоловік). Наголошуйте на приналежності до певної статті та на окремих характерних відмінностях. З малого віку в дівчинці потрібно виховувати жіночність, а в хлопчика – мужність чоловічі риси.
  7. Ти маєш гарні задатки в цій сфері. Ти можеш стати успішним спеціалістом! Надихайте малюка, Зауважте щоб стати гарним спеціалістом потрібно багато працювати та не боятись труднощів.
  8. Як тобі це вдається навчи мене! Ці слова приємно чути вашому малюку. Дитина радіє що її вміння знадобились батькам і що вона може відчути себе в ролі вчителя (вихователя), навчити батьків хитрих схем.
  9. Приголомшливо! Це справді гідно похвали! Ці слова потрібно говорити коли малюк ділиться своїми досягненнями. Це потрібно зазначити, але не потрібно акцентувати увагу на дитині, лише на її вміння і досягненнях.
  10.  Я люблю тебе. Без упевненості втому, що дитину люблять, їй важко гармонійно розвиватись. Зверніть увагу скільки разів дитина віком 2-4 років запитує чи ви її любите. Малюк також полюбляє говорити і про свою любов до батьків.                                                                        

Правильно хваліть свою дитину з малого віку. І тоді у вас не виникне жодних проблем у її вихованні.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень