A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Глибочицький заклад дошкільної освіти "Веселка"
Житомирського району Житомирської області

Як зберегти психологічну рівновагу дитини під час пандемії:

Як зберегти психологічну рівновагу дитини під час пандемії:

  1. Будьте спокійними тому. що діти сканують ваші емоції, копіюють стан і поведінку. Стежте за своїми емоціями, керуйте тривогою і не накручуйте дітей власними побоюваннями. Діти довіряють  своїм батькам питання безпеки, вони потребують відчуття безпеки та спокою.
  2. Виявляйте інійіативу. Нагадуйте дітям про миття рук та дотримання  дистанції з іншими людьми. Пояснюйте дітям, що за допомогою цих заходів ми піклуємося і про інших людей.
  3. Будьте чесними. Обговорюйте тему пандемії з дітьми, по-іншому вони можуть спотворити чи перекрутити інформацію, яку почують з інших джерел (на вулиці, по телевізору і т.п.  Давайте чесні відповіді  на питання та розповідайте про все, що цікавить вашу дитину і не забувайте, що ви говорите з дитиною. Використовуйте  прості слова, враховуйте вік дитини. Якщо ви не знаєте відповідь на певне  питання то пошукайте інформацію в достовірних джерелах та поясніть її дитині доступною та зрозумілою мовою.
  4. Дітям необхідний розпорядок дня, дотримуйтесь його. Наявність звичних, зрозумілих ритуалів дасть дитині почуття безпеки та зніме тривожність. Розпорядок дня може включати в себе час для ігор та час на допомогу батькам із домашніми справами (відповідно віку дитини). Для зручності та комфорту можна зобразити розпорядок дня за допомогою стікерів, кольорових наліпок, фотографій та малюнків.
  5. Організовуйте радісні та щасливі події. Дозвольте дітям відволікатися. Влаштуйте раз на декілька днів «домашній кінотеатр», «ігрові вечірки» або разом готуйте їжу. Заповнюйте свій день позитивом.
  6. Слідкуйте за власною поведінкою, подавайте гарний приклад для наслідування. Якщо ви притримуєтесь нових правил і обмежень, дбаєте про своє здоровя, то дитина легше адаптується до них і дотримуватиметься їх разом з вами.
                Фото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень